Polecamy
Silor+B+J Krzem z borem i jodem 1000ml
Silor+B+J Krzem z borem i jodem 1000ml
152,00 zł
szt.

Katalizator do paliw INWEX REDOX CO/12, 0,5l

katalizator-do-paliw-inwex-05l.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 16,50 zł 16.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

EKOLOGICZNY, UWODNIONY KATALIZATOR DO PALIW STAŁYCH, CIEKŁYCH l GAZOWYCH

Ekologiczny uwodniony metaloorganiczny katalizator do paliw stałych, ciekłych i gazowych o nazwie: INWEX REDOX CO/12 dozowany w ilości około 0,5l/tonę gazu, oleju opałowego, napędowego, benzyny, mazutu, drewna, ekogroszku, węgla kamiennego i brunatnego:

  • daje zaskakująco duże efekty ekonomiczne i radykalną ochronę naturalnego środowiska,
  • zmniejsza zużycie paliwa o 10-35%,
  • analogicznie o tyle samo CO2, który ma być do 2020 ograniczony o 20% "pakiet klimatyczno-energetyczny 3x20",
  • zmniejsza emisję toksycznych gazów (CO i NOx) o 85-95%,
  • zwiększa sprawność urządzeń energetycznych o 5-10%,
  • zapewnia utrzymanie wewnętrznych powierzchni grzewczych bez zgorzelin i nalotów,
  • radykalnie zmniejsza ilość popiołu.

Innowacyjny metaloorganiczny katalizator dopala (całkowicie unieszkodliwia) silnie toksyczne, rakotwórcze dioksyny (PCDD), furany (PCDF), (WWA) i inne.

Nowatorskie wynalazki ograniczą bezinwestycyjne zmniejszenie do 95% pyły (popiół, rakotwórcza sadza) - SMOG. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) smog wywołuje astmę, ryzyko raka płuc i chorób serca, a także zamglenia co przyczynia się do ograniczenia widoczności.

Zanieczyszczenia zawarte w powietrzu migrują do gleby i wód, powodując skażenie całego ekosystemu, a w efekcie końcowym trafiają do naszego układu pokarmowego i krwionośnego. Polska w tym roku na walkę ze smogiem wyda około miliarda złotych.

 

Zastosowanie: 

wszystkie sektory gospodarcze, a szczególnie energetyka, przemysł ciężki, maszynowy, lekki, rolno-spożywczy, spalarnie odpadów komunalnych, spalarnie odpadów szpitalnych i inne. Transport samochodowy, morski, sprzęt ciężki, drogowy i inne.

Szczególnie polecany w indywidualnych gospodarstwach domowych, których jest ok. 3,5mln, zwłaszcza tam gdzie są piece starej generacji. Paliwa stałe przed rozpaleniem opryskujemy tym katalizatorem. Jest to najprostsza i bezinwazyjna forma wdrożenia wynalazków.

Spryskany grill pali się bezdymnie i bezzapachowo (a co za tym idzie redukowane są rakotwórcze substancje w Twoim jedzeniu), spryskany kominek utrzymuje dłużej ciepło, dłużej utrzymuje się temperatura w saunie ogrodowej. Zastosowania praktyczne są zapewne szersze, zapraszamy do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

 

 

Dla uzyskania lepszych efektów można spryskać palenisko oraz wszystkie dostępne wewnętrzne elementy grilla, kominka czy kotła.

Powyższe rozwiązanie na Warszawskiej Międzynarodowej Wystawie Wynalazków IWIS 2013 zdobyło: nagrodę GRAND PRIX, THE IFIA GLORY MEDAL oraz CERTIFICATE APPRECIATION od IFIA na Drugim Światowym Konkursie Wynalazków Chemicznych a także Dyplom Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w 2014r., a także nagrodę NOVATOR 2018 oraz Laur Świętokrzyski 2018

Przechowywać w temperaturze powyżej 5°C

Patenty: PL 231395 i PL231396

Objętość: 0,5l

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl