Nawożenie roślin jest koniecznie nie tylko dla dużych upraw, ale również dla niewielkich ogródków przydomowych. Nawozy ekologiczne świetnie się sprawdzają w tej roli, ponieważ nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. W naszym sklepie posiadamy nawozy naturalne, które w swoim składzie nie posiadają sztucznych, chemicznych dodatków. Nawozy do warzyw stosowane według instrukcji będą w sposób naturalny i prawidłowy wspomagały wzrost roślin doprowadzając do uzyskania dorodnego i zdrowego plonu.

Nawozy naturalne - Po co się nawozi glebę


Podczas wzrostu rośliny pobierają potrzebne im do rozwoju składniki odżywcze i mineralne, które już z powrotem nie trafiają do gleby. Z czasem staje się ona wyjałowiona i pozbawiona niezbędnych dla roślin substancji.
Dlatego też, by rośliny mogły prawidłowo wzrastać konieczne jest dostarczenie do gleby tych właśnie składników odżywczych. Więc nawożenie jest konieczne, jeżeli oczekujesz obfitych i dorodnych plonów. Najlepiej zastosować sprawdzone i polecane nawozy, które nie wpłyną negatywnie na środowisko i pośrednio na nasze zdrowie, a dzięki nim uzyska się zdrowy i szybki wzrost roślin.

Nawozy ekologiczne - Przede wszystkim zdrowie

Polityka naszej firmy ukierunkowana jest na zdrowy i naturalny tryb życia, dlatego też nawozy do warzyw znajdujące się w naszej ofercie są w pełni organiczne i wytwarzane przez zaufanych producentów. Dla nas na pierwszym miejscu znajduje się dbałość o Planetę, a tym samym o nas samych. Należy pamiętać, że rośliny pobierają składniki odżywcze i mineralne prosto z gleby. W przypadku zanieczyszczenia jej szkodliwymi substancjami, roślina zaabsorbuje je i zmagazynuje w swoich strukturach. W konsekwencji czego ludzie spożywając zanieczyszczone rośliny, wystawiają się na ryzyko zachorowania na nowotwory lub choroby ze strony układu immunologicznego.
Nawozy ekologiczne, zwane inaczej nawozami naturalnymi są przede wszystkim polecane do niewielkich ogródków warzywnych i owocowych. Ich stosowanie jest łatwe i nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji zdrowotnych. Idealnie sprawdzą się dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z ogródkiem.

Nawozy do warzyw - Łatwość w stosowaniu

Wszystkie nawozy naturalne znajdujące się w naszej ofercie, posiadają niezbędną instrukcję obsługi, która w sposób jasny opisuje ich zastosowanie. Każdy nawóz jest cieczą, którą trzeba przed zastosowaniem rozcieńczyć w odpowiednich proporcjach z wodą.
W trakcie nawożenia nie trzeba zakładać specjalistycznej ochronnej odzieży. Nawozy ekologiczne są w pełni bezpieczne podczas stosowania w przydomowym ogródku lub na działce. Do pracy przy nawożeniu można zaangażować dzieci, osoby starsze lub schorowane, bez obaw, że nawóz w jakikolwiek sposób mógłby zaszkodzić.
By nawóz był skuteczny należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta.

Owoce i warzywa to nie tylko plon zbierany, kiedy już będzie wystarczająco dojrzały. To ogromna satysfakcja z wytworzenia własnej i smacznej żywności, która nie tylko będzie obfitowała w walory smakowe, ale również będzie zdrowa i odżywcza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl