Ormus Invex Stanisław Szczepaniak Biały proszek Złota

Ormus, to inna nazwa tejemniczego a wręcz mitycznego specyfiku znanego od prawieków pod różnymi nazwami jak Białe Złoto, Złoto Bogów, , Złoto Monoatomowe, Kamień Filozoficzny, biały proszek złota czy Światło w Materi. Przyjmuje się, że Ormus posiada właściwości jakie podnoszą wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z Universum. Znany już jest w starohebrajskich tekstach jak i egipskich hieroglifach.


Czym jest tajemniczy ORMUS? Ormus to proszek, który można uzyskać z tylko 9 pierwiastków. Ormus ma duży wpływ na układ nerwowy i świadomość, a także regenerację organizmu, relaks, stan umysłu, medytację, spokój. Najwybitniejszy obecnie Naukowiec Stanisław Szczepaniak mówi, że są to składniki duszy ludzkiej i w czystej postaci ORMUS jest lżejszy niż powietrze dlatego nie można uzyskać w 100% czystego ORMUSA

 

STANISŁAW SZCZEPANIAK to nazwisko trzeba znać - jeśli zapoznajemy się z tematyką ormusów

Założyciel i Prezes JIW INWEX. Jst to twórca lub współtwórca ponad 140 patentów i kilkunastu zgłoszeń patentowych. Nagrodzony 42 złotymi medalami w tym 11 z wyróżnieniem Jury na Międzynarodowych Targach Wynalazków. Uhonorowany Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi Krzyżem Grand Officer nadanym przez Królewską Kapitułę Belgijską za Zasługi dla Wynalazczości. Otrzymał także nagrodę WIPO od Międzynarodowej Organizacji Własności Intelektualnej oraz puchar Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA).

Invex za zastosowanie wodorozpuszczalnych, inteligentnych związków złota został wielokrotnie nagradzany. Jak mówi Remigiusz Szczepaniak ( syn Stanisława - także chemik i wynalazca)  wynalazek to innowacyjny związek, który może mieć zastosowanie przy leczeniu chorób nowotworowych jelit czy prostaty.

 

Jak sam twórca - Stanisłw Szczepaniak mówi  Inteligentne Związki Kompleksowe Złota III to wynalazem jego życia !

 

Obecnie są juz dostepne produkty Ormus w postaci Ormus w żelu i Ormus Procto Hemoroidy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl